Inwestycje w realizacji

  • Kamienice Szczytnicka

Kamienice Szczytnicka

Wrocław, ul. Szczytnicka

Nie tylko świetna lokalizacja w ścisłym centrum miasta, ale też wysokiej jakości wykończenie oraz historyczny detal, czynią Kamienice wyjątkowymi.

Szczytnicka znajduje się zaledwie 5 min spacerem od Ostrowa Tumskiego oraz 15 min od Starego Miasta. To również bliskie sąsiedztwo rzeki, wzdłuż której rozciągają się bulwary spacerowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

Historyczne Kamienice w sercu Wrocławia

Powstałe ok 1897 roku, zabytkowe Kamienice usytuowane są w samym sercu Wrocławia, na zamknięciu południowej pierzei ul. Szczytnickiej – dawnej Scheitnigerstrasse.

54 apartamenty w odrestaurowanych kamienicach

Nie tylko świetna lokalizacja w ścisłym centrum miasta, ale też wysokiej jakości wykończenie oraz historyczny detal, czynią Kamienice wyjątkowymi.

Towarzyszą im również odtwarzane posadzki z historycznych płytek cementowych i kamionkowych oraz sztukaterie w sieniach przejazdowych. Całości dopełniają odrestaurowane oraz wykonane na indywidualne zamówienie zdobione, drewniane drzwi. Każdej z klatek schodowych towarzyszy wysokiego standardu winda.

Ze Szczytnickiej wszędzie blisko

Prestiżowa, tętniąca życiem lokalizacja w centrum miasta, znajduje się zaledwie 5 min spacerem od Ostrowa Tumskiego oraz 15 min od Starego Miasta. Szczytnicka to również bliskie sąsiedztwo rzeki, wzdłuż której rozciągają się bulwary spacerowe.

Zewnętrze

Wnętrze

Mieszkanie

Strona internetowa: kamieniceszczytnicka.pl

 

Czekamy na Twoje zapytanie

Firma/Nazwisko
E-mail *
Wiadomość